Týdenní rozvrh

SÁL 2

Rozvrh open class platný pro období od 4. 9. 2017 do 21. 12. 2017

16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:15 - 19:15 19:30 - 20:30 20:30 - 21:30
PO     CALISTHENICS WORKOUT
Roman
  POLE DANCE L2-L3
Monika
ÚT FIT BALET
Barbora
SHOW DANCE
Barbora
RELEASE STRETCHING
Roman
   
ST   FLEXIBILITY POLE
Denisa
BODY FORM
Anička
   
ČT         POLE DANCE L1 - L2
Anička

Popis lekcí OPEN CLASS

HSS – CORE

Kurz, kde se naučíte vše od úplných začátku, tak jak Pole Dance vyžaduje, aby nedošlo ke zranění a každý si mohl užít krásu pohybu na tyči i mimo jí. Náplní lekcí jsou také taneční sestavy v podobě spojení jednotlivých prvků, které se naučítev průběhu vyúky.

CALISTHENICS WORKOUT

Dnes velice populární a oblíbené cvičení calisthenics workout, je vhodné jak pro muže, ale i pro ženy. Tato lekce je určená pro začátečníky, ale rozhodně i pokročilejší si mohou přijít na své. Varianty cviků jsou velmi přizpůsobitelné. Hodí se pro všechny, kteří chtějí nabrat nějakou svalovou hmotu, zbavit se podkožního tuku a zvýšit svou fyzickou, ale i psychickou kondici.

RELEASE STRETCHING

Na této lekci se může protáhnout každý a získat tak lepší pohyblivost celého těla. Používají se základní protahovací cviky k celkovému uvolnění nejen těla, ale také mysli

FLEXIBILITY POLE

Lekce je zaměřená na zvyšování kloubní a svalové flexibility. Je pro pokročilejší a základem by již měl každý zvládat provaz, most apod. Lekce je skvělý doplněk pro Pole Dance a prvky náročné na flexibilitu.

BODY FORM

Na lekci se pořádně zapotíte. Cílem je využít efektivě čas k posílení celého těla.