Týdenní rozvrh

SÁL 1

Rozvrh kurzů platný pro období od 4. 9. 2017 do 21. 12. 2017

16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:15 - 19:15 19:30 - 20:30
PO   HANDSTAND MOVEMENTS
Roman
POLE DANCE L2 - L3
Denisa
POLE DANCE L1
Monika
ÚT   POLE DANCE L3
Roman
POLE SPECIÁL L4 - L5
Roman
POLE DANCE L2
Monika
ST POLE DANCE KIDS
Anička
POLE DANCE TEENS
Anička
POLE DANCE L3 - L4
Denisa
 
ČT   POLE SPIN L3 - L4
Denisa
POLE BATTLE PŘÍPRAVKA
Denisa
POLE DANCE L3
Anička

Popis lekcí

POLE DANCE

Kurz, kde se naučíte vše od úplných začátku, tak jak Pole Dance vyžaduje, aby nedošlo ke zranění a každý si mohl užít krásu pohybu na tyči i mimo jí. Náplní lekcí jsou také taneční sestavy v podobě spojení jednotlivých prvků, které se naučítev průběhu vyúky.

Na lekce je nutné rezervovat se přes online rezervační systém během celého letního období. Pravidelné kurzy neprobíhají!

POLE DANCE KIDS

Kurz je pro dívky ve věku od 8 do 14 let. Kurz je perfektní aktivitou pro mladé dívky. Nejen, že se naučí umění Pole Dance, ale také díky pravidelnému cvičení získají kontrolu nad svým tělem. pevnou postavu a protažené celé tělo.

POLE DANCE TEENS

Kurz je pro dívky ve věku od 14 do 18 let. Kurz je perfektní aktivitou pro mladé dívky. Nejen, že se naučí umění Pole Dance, ale také díky pravidelnému cvičení získají kontrolu nad svým tělem. pevnou postavu a protažené celé tělo.

POLE SPECIÁL

Kurz je pokročilejší a zaměřený na různé triky, kombinace a stojky s využitím tyče.

HANSTAND MOVEMENT

Kurz je zaměřený na průpravu stojek, rozvíjení kloubní flexibility díky speciálnímu civčení v pohybu, skvělé k celkovému posílení celého těla a získání lepší pohybové koordinace.

POLE BATTLE PŘÍPRAVKA

Kurz jako přípravka na soutěže Pole Battle League. Naučíte se jak nejlepé tvořit své battle kombinace, propojovat s hudbou apod.

POLE SPIN

Kurz na rotační tyči, vhodn pro pokročilejší.