Rozhovor a vystoupení v Dobrém ránu

Začátkem listopadu jsme vystoupili v pořadu Dobré ráno. Na záznam se můžete podívat na stránkách České televize.

Denisa Kudláčková se zúčastnila jako host talkshow 7 pádů

Naše trenérka Denisa Kudláčková se 9. 2. 2016 zúčastnila jako host spolu s Ivanou Chýlkovou, Davidem Prachařem a Adamem Gebrianem talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Videozáznam z talkshow

Fotogalerie

Pracovní pobyt Chorvatsko

Letos jsme společně s jedním z našich partnerů a klientů našeho studia strávili 14 dní v Chorvatsku na Omišské riviéře. Každý rok se společně setkávají na stejném místě a letos nás oslovili s žádostí o připravení aktivit na každý den.

S velkou radostí jsme vyhověli a těšíme se na příští rok.

Prezentace DLE 2014 – Sama Doma ČT1

Při prezentaci blížícího se tanečního veletrhu DANCE LIFE EXPO 2014 na ČT1 v pořadu Sama doma, byla zmíněna i soutěž Pole Emotions 2014, které se zúčastnila i naše Denisa Kudláčková která v pořadu vystoupila.

27:00 začátek ukázky Pole Dance – Denisa

Denisa Kudláčková a její zápis do knihy rekordů v Pelhřimově.

O zápis do rekordmanských tabulek se v Pelhřimově pokusila přední česká tečnice pole dance Denisa Kudláčková. Po dobu tří minut a devíti sekund zopakovala třináctkrát za sebou půlkotoul hlavou dolů na tyči a zároveň v hotelu slavie slavnostně pokřtila zbrusu nové vydání Guinness World Records 2016.

Reportáž České televize - od 23. minuty

Reportáž TV Nova - od 35.minuty

Dance Life Expo 2013

Jsou to sice už 3 roky, ale jedna z nejlepších událostí roku 2013, kde v krásné reportáži o DLE a celkově tanci, najdete i Denisu Kudláčkovou zhruba ve čtvrté minutě. Krásný čas a krásná událost to byla!!